Drømmer du om luksus? For 6,5 mio. kroner er Johannevej 23 kommet til salg - Se den og de dyreste boliger til salg her

dato

Johannevej 23 er netop kommet til salg til hele 6,5 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Jyllinge.

Villaen på Johannevej 23 er på 187 m² og kom på markedet d. 10-12-2024 hos Nybolig Jyllinge. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Jyllinge i prislejet fra 9,0 mio. kroner til 6,5 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Bleghaven 6 til 9,0 mio. kroner, Lærkevænget 6 til 8,5 mio. kroner, Åvej 36 til 8,0 mio. kroner, Langløbet 3 til 8,0 mio. kroner, Strandvejen 3 til 7,7 mio. kroner og Johannevej 23 til 6,5 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Jyllinge ser derfor nu sådan ud:

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Handyhand

Få billig hjælp fra private i Jyllinge

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • At smitte gaskomfuret til genbrug. Tager den ned fra 5. sal. 500 kr.
  • Ingen strøm i lejlighed 3.050 kr.
  • Flytte stikdåse til ovn/komfur 780 kr.
  • Installation af kattelem i dør 1.000 kr.
  • Hæng tv op på betonvæg, skal selv medbringe slagboremaskine og bor 350 kr.
  • Fill hole in bathroom tile, fix 2 electrical sockets 500 kr.

Opret en opgave