Hjælp søges: Have, Diverse og Hus i Jyllinge

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Jyllinge:

  • profil billede
    Niclas T.
    Fra Jyllinge
    Jeg er en pålidelig mand på 29 og er altid til at regne med, jeg har 2 små børn på 4-5 år og bor i ...
  • profil billede
    Chanina Ø.
    Fra Jyllinge
    Jeg har passet 2 mindre børn i en årrække og har også babysitterkursus, med bevis. Jeg har ordnet...
  • profil billede
    Simon H.
    Fra Jyllinge
    Overordnet set ville jeg beskrive mig selv som en sund ung mand med masser af energi, vilje og entu...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Athanasios A., Berna K. og Athanasios A. søger hjælp til husopgaver i Jyllinge

  • thumbnail
    kitchen removal
    Fra Athanasios A. (Jyllinge)
    kitchen needs to be removed and disposed of as we will build a new one.
  • thumbnail
    Reparation af vaskemaskine
    Fra Berna K. (Jyllinge)
    Jeg skal have skiftet dørbælg på en hoover vaskemaskine. Maskinen står under en tørretumbler.
  • thumbnail
    tile kitchen floor
    Fra Athanasios A. (Jyllinge)
    I want to tile my kitchen which currntly has no floor. Area is 2.7*3.7. we will use ceramic tiles. ...

Anne O., Marianne L. og Anne O. søger hjælp til haveopgaver i Jyllinge

Louise S., Bo C. og Natasja B. søger hjælp til diverse opgaver i Jyllinge

  • thumbnail
    Nye højtalere
    Fra Louise S. (Jyllinge)
    Jeg ønsker tilbud på nye højtalere til min bil. Det skal bare være almindelig højtalere. Måske det ...
  • thumbnail
    Rep af hjul på gammel hæve-skyde dør
    Fra Bo C. (Jyllinge)
    Hæve-skydedør fra cirka 1972. Bagerste hjul er defekt og skal udskiftes. Døren hænger på baggrund a...
  • thumbnail
    Hundeklipning
    Fra Natasja B. (Jyllinge)
    En lille hvalp skal klippes og blive tryg ved klipning
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand